ponad 24 000 artykułów


 


Nr 1(111) I 2012
archiwum e-wydań
WYDAWCA   PROFIL PISMA   REDAKCJA  REKLAMA  DYSTRYBUCJA   BADANIA PRASY  KONTAKT
Advertisement




reklama
Advertisement

NASZA SONDA

Na czerwcowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do Polski przyjedzie kilkaset tysięcy zagranicznych kibiców. Dla wielu branż, m.in. dla gastronomii i hotelarstwa, będzie to najlepszy okres w roku. Ale na odbywającej się w naszym kraju trzeciej największej imprezie świata zarobią także producenci FMCG oraz sieci handlowe, które już w połowie ubiegłego roku zaczęły w swoich przekazach nawiązywać do Euro 2012. Co z niezależnymi handlowcami?

Czy podczas Euro 2012 odczuwalnie wzrosną obroty detalistów?
 
obejmuje ponad 24 000 artykułów.
   
ARCHIWUM WYDAŃ - szukaj w serwisie







Spomlek łączy się z Elbląską Spółdzielnię Mleczarską
20.02.2010.
Zarządy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek i Elbląskiej Spółdzielni Mleczarskiej (ESM) podpisały listy intencyjne w sprawie połączenia obu podmiotów. Powinno ono nastąpić jeszcze w 2010 roku. Decyzja jest konsekwencją współpracy, która od ubiegłego roku łączyła obie firmy. Obejmowała ona produkcję serów w oparciu o receptury z Radzynia Podlaskiego i pod opieką tamtejszych serowarów. Ich marketingiem, sprzedażą i dystrybucją zajmował się Spomlek. Firmy chcą zwiększyć ilość skupowanego i przetwarzanego w Elblągu mleka oraz włączyć część produktów do krajowej i eksportowej dystrybucji Spomleku. Połączony podmiot będzie kontynuował działalność pod nazwą Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z siedzibą zarządu w Radzyniu Podlaskim. Oddziałem w Elblągu, w skład którego wchodzi również zakład produkcyjny w Młynarach, kierował będzie obecny zarząd ESM. Firmy nie planują zwolnień pracowników w związku z połączeniem.
Advertisement
 

 

RAPORT MIESIĄCA

Raport miesiąca





reklama
Copyright 2004-2011 Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie informacji i tekstów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na własne potrzeby lub za zgodą wydawcy.
redakcja | profil | oferta reklamy | kontakt | administracja strony: ymg.pl