09.07.2014/11:14

1000 absolwentów w Biedronce

Sieć zamierza, w ciągu najbliższych miesięcy, zatrudnić tysiąc absolwentów wyższych uczelni na stanowiskach kierowniczych.

Polityka Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka, promuje awans wewnętrzny pracowników. Jak podaje sieć aż 90 proc. menedżerów właśnie w ten sposób zdobyło stanowiska. Jednak szybki rozwój sprawia, że sięgnięto po rekrutacje zewnętrzną. Tylko do końca tego roku w Biedronce powstanie 5000 nowych miejsc pracy. Nowa oferta skierowana została do absolwentów wyższych uczelni. Firma stawia szczególnie na osoby, które mają już za sobą doświadczenia zawodowe, przede wszystkim w sprzedaży lub obsłudze klienta. Dużym atutem będzie również umiejętność zarządzania zespołem. rekrutacja potrwa do końca sierpnia. Sieć uruchomiła na potrzeby rekrutacji stronę internetową www.1000absolwentow.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.