30.11.2018/13:45

20 dużych marek wspiera loterię organizowaną w sklepach Gupy Chorten

Od 1 do 31 grudnia w sklepach Grupy Chorten trwać będzie loteria, w której klienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Akcja realizowana jest przy współpracy z 20 znanymi markami.

1 grudnia w blisko 500 sklepach staruje program konsumencki „Świąteczna loteria sklepów Chorten – kupuj i wygrywaj superprezenty na gwiazdkę”. W ramach sprzedaży promocyjnej do końca roku premiowany będzie zakup marek 20 producentów: 4Move, Augustowianka, Dr Gerard, Fortuna, Goplana, Hortex, Kamis, Kasztelan, Krakus, Lech, Lubella, Łukosz, Łomża, Mlekovita, Pepsi, Proste Historie, Sokołów, Tchibo, Tymbark i Wedel.

– Zależy nam na tym, by okres świątecznych zakupów w sklepach Chorten kojarzył się naszym klientom nie tylko z promocjami, ale też możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów dla siebie i swoich bliskich. Dzięki takiej akcji wzmacniamy wizerunkowo naszą markę na sklepach partnerskich niezależnych właścicieli, a jednocześnie współpracę z producentami, których produkty są chętnie kupowane w tym szczególnym okresie w handlu – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Aby wziąć udział w loterii klienci muszą zrobić zakupy za minimum 30 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 3 dowolne produkty wspomnianych marek. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji są oznakowane plakatami promocyjnymi.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • klient tesco 30.11.2018

    posługiwanie się takim sloganem "kocham polskę kupuję z polskich sklepach" to promocja nacjonalizmu i dyskryminacji niepolskich sklepów - normalka niestety w polsce obecnie. dodatkowo flaga powinna być zarezerwowana dla urzędów i instytucji a nie kazdy biznes sobie sprzedaż nią nakręca. czekam az ktos to ukróci. Gdybym jak był we władzach Chorten by został ukarany za promocję dyskryminacji i znieważanie flagi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.