16.11.2018/12:59

50 tys. zł do wygrania za projekt gry rodzinnej dla Biedronki i Trefla

Sieć Biedronka i firma Trefl, producent gier familijnych, ogłosiły konkurs na projekt nowej gry rodzinnej pn. „Zgrana rodzina”. Autor najciekawszej propozycji otrzyma nagrodę w wysokości 50 tys. zł. a jego gra trafi w przyszłym roku do sprzedaży w sieci sklepów Biedronka.

Obie firmy deklarują, że chcą zachęcać rodziny do wspólnego spędzania czasu przy łamigłówkach. W tym celu Biedronka i firma Trefl zorganizowały konkurs na najciekawszą grę, która docelowo ma trafić na półki sklepów Biedronka. Nazwisko autora będzie podane na opakowaniu. Do wygrania jest także 50 tys. zł.

– Gry i łamigłówki pojawiają się w naszej ofercie regularnie. Popularnością cieszą się nie tylko pozycje dla dzieci, ale także dla dorosłych. Zaangażowaliśmy się zatem w projekt „Zgrana rodzina”, aby jeszcze bardziej zaktywizować klientów i zainspirować ich do stworzenia wartościowej gry. Wystarczy, że w czasie jesiennych wieczorów uruchomią pokłady kreatywności i być może już wkrótce zwycięzca konkursu okaże się twórcą jednej z najpopularniejszych gier w Polsce – zachęca Kamila Mikitiuk, kupiec odpowiedzialny za ofertę zabawek w sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dobrusiap 27.11.2018

    W konkursie udziału nie bierzemy, ale to nie znaczy, że nie lubimy grać w palnszówki. Wręcz odwrotnie gry bardzo lubimy. Nasza ulubiona to Gorący Ziemniak to gra dla całej rodziny. I nie tylko dzieci się dobrze bawią, bo ja z mężem tak samo.

  • Zawiedziony 16.11.2018

    A gdzie informacja , że aby wziąść udział w konkursie o trzeba najpierw zakupić 3 gry. Przydałoby się trochę rzetelności a nie tylko walić reklamę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.