18.05.2017/08:57

7-Eleven otwiera swój najnowocześniejszy sklep na świecie - 7-Eleven Signature

Amerykańska sieć convenience 7-Eleven uruchomiła w biurowcu Lotte World Tower placówkę testową, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie i innowacje. Placówka nosi nazwę 7-Eleven Signature. To kolejny krok na drodze do sklepów bez personelu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • doASDF 14.01.2020

    Ty głąbie. To amerykańska marka.

  • ASDF 03.05.2018

    Amerykańska? To może od razu Macdonald's jest polski? Redaktor niech sprawdza informacje rzetelnie i dokładnie zanim coś zamierza napisać, by chociaż trochę było prawdy. 7 eleven jest japońską marką, macierzystą spółką jest Seven i & Holdings Co będące w 100% japońskie. I pisanie, że od niedawna te sklepy są dostępne w Japonii to jak pisać, że od niedawna w Stanach jest KFC. Największa ilość 7eleven, który jest JAPOŃSKI a nie AMERYKAŃSKI znajduje się właśnie w Japonii. Trochę wypadało by się ogarnąć niż potem zakłamywać informacje, które jednak są istotne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.