07.06.2020/15:05

Action z piątym sklepem w Małopolsce

Sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła swój pierwszy sklep w Chrzanowie. Lokal mieści się w Parku Handlowym Kasztelania, gdzie zakupy robią mieszkańcy tego miasta i pobliskiej Trzebini.

Jak powiedział dyrektor generalny Action Polska Sławomir Nitek, rozwój w głąb kraju, a także w dużych aglomeracjach jest jednym z kluczowych celów firmy na ten rok.

Park Handlowy Kasztelania znajduje się ółnocno-wschodniej części Chrzanowa. W sąsiedztwie jest Osiedle Niepodległości, a od ścisłego centrum miasta obiekt dzielą jedynie 3-4 minuty jazdy samochodem. Lokalizacja jest szczególnie dogodna dla zmotoryzowanych ze względu na bliskość jednej z głównych dróg miejskich oraz autostrady A4. Dzięki temu do Action z łatwością dostaną się także mieszkańcy gminy Trzebinia, w której marka nie jest jeszcze znana – zajmie im to ok. 8-10 minut jazdy autem. Odwiedzający mają do dyspozycji duży parking z aż 375 miejscami postojowymi. Dodatkowo tuż pod sklepem Action są stojaki na rowery.

Przeczytaj także: Sieć dyskontów niespożywczych Action realizuje cele ekspansji na 2020 r.

Sklep Action zajmuje największą powierzchnię (972 mkw.) spośród wszystkich najemców Kasztelanii. Marka świetnie uzupełnia ofertę nowego parku handlowego. Klienci znajdą tu asortyment podzielony na 14 kategorii, w tym żywność, artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt. Dwie trzecie produktów dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych artykułów.

Chrzanów to piąta lokalizacja sieci w Małopolsce, a jednocześnie trzecie miasto w tym regionie, do którego firma weszła w 2020 roku. W styczniu otwarto sklep w Oświęcimiu, a w kwietniu w Andrychowie.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

2 komentarze

  • 12345 07.06.2020

    Kiedy action w Warszawie?

  • 3miasto 07.06.2020

    W Pomorskim dalej zero.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.