19.10.2020/11:26

AgroUnia wysypała obornik i słomę pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości

W niedzielę rano AgroUnia, w ramach protestu przeciwko tzw. "piątce Kaczyńskiego", zorganizowała akcje m. in. pod domami posłów PiS: Piotra Polaka, Zbigniewa Babalskiego i Roberta Gwiazdowskiego - czytamy na portalu topagrar.pl.

Działacze AgroUnii w niedzielę 18. października o 7:00 rano podjechali pod dom posła Piotra Polaka ciągnikiem z przyczepą i wysypali u niego na podjeździe do posesji obornik. Dodatkowo na płocie posła powiesili baner z napisem: "Tu mieszka Piotr Polak zdrajca polskiej wsi".

– Tak się kończy proszę Państwa głosowanie przeciwko polskiej wsi. I to jest wstyd, że to poseł z okręgu wybrany przez rolników. To jest wstyd dla człowieka, który jeździł po rolnikach i namawiał, żeby na niego głosować. Taka kupa obornika powinna być pod domem każdego posła, który sprzeciwił się rolnikom. Szczególnie pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy mówili, że będą reprezentowali polskich rolników. To, co zrobili posłowie, to jest dzielenie ludzi w Polsce. Dzielenie na dobrych i złych. I posłowie nigdy nie powinni tego robić. Jest niedziela rano i w niedzielę rano powinno to być zrobione, żeby tym bardziej było wstyd tym ludziom – mówił Michał Kołodziejczak spod domu posła Polaka.

Stając na tle baneru zawieszonego na płocie posesji posła dodał: – Takie napisy zawisną na płocie wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom. Takie rzeczy, które dzielą społeczeństwo nie mogą się dziać u nas. I w końcu nadszedł czas, kiedy ludzie dochodzą do głosu. Prawdziwa opozycja, ta uliczna będzie wskazywała zdrajców, oszustów, bo to jest draństwo, to jest zdrada, to jest oszustwo – stanowczo podkreślił lider AgroUnii.

Więcej informacji oraz nagrania wideo z akcji rolników - na portalu www.topagrar.pl.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Zenek 20.10.2020

    Banda nierobów z Agrounii.

  • Leszek 20.10.2020

    Takich cwaniaków z Agrouni należy natychmiast wysłać do pracy albo ZK.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także