21.05.2018/17:38

Akademia fleet managera SKFS I Fraikin

10 maja 2018 roku odbyła się pierwsza Akademia Fleet Managera zorganizowana wspólnie przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych i Fraikin Polska.

W wykładach wzięła udział prawie setka „studentów” ściśle związanych z zarządzaniem flotą pojazdów użytkowych i osobowych. Słuchacze mieli okazję wysłuchać prelekcji wybitnych specjalistów z firm oraz stowarzyszeń takich jak: Iveco, Shell, Gaspol, PGNiG, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, Polska Platforma LNG.

Impulsem do stworzenia Akademii Fleet Managera był projekt ustawy o paliwach alternatywnych i elektromobilności, który został uprawomocniony 11 stycznia 2018 roku. Konieczność i odpowiedzialność posiadania jak największej wiedzy o alternatywnych środkach napędzania pojazdów dotknęła każde przedsiębiorstwo oraz stowarzyszenie związane ściśle z przemysłem transportowym.

Zgromadzenie w jednym miejscu i w jednym czasie jak największej ilości zainteresowanych nie byłoby możliwe bez współpracy ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych oraz wszystkimi partnerami Akademii. Starannie dobrane tematy, wieloletnie doświadczenie w branży oraz charyzmatyczni prelegenci przyczynili się do przyciągnięcia słuchaczy, co za tym idzie, zadowalającej frekwencji.

Cały dzień spędzony na wykładach zakończył się testem z wiedzy na temat paliw alternatywnych i rozwoju sieci stacji w Polsce i Europie. Studenci otrzymali wpisy do indeksów, a najlepsi zostali nagrodzeni upominkami od partnerów Akademii Fleet Managera. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.