04.06.2020/12:40

Alfred Bujara, Solidarność: Galerie handlowe powinny uderzyć się w pierś i obniżyć czynsze

– Dzisiaj ci przeciwnicy ograniczenia handlu w niedzielę, a więc przeciwnicy wolnej niedzieli, próbują wykorzystać sytuację kryzysu – powiedział na antenie Radia Maryja przewodniczący Krajowej Sekcji Pracowników Handlu NSZZ ,,Solidarność”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Ania 09.12.2020

    Dokładnie zgadzam się z przedmówca wykończą nas pracowników handlu tymi niedzielami.... Ludzie urządzają sobie spacerki a my ryzykujemy zdrowie i życie. Pomiatają nami jak chcą. Co się stanie jak jeden dzień nie będą spacerować po galeriach???! Korona z głowy spadnie? Chory pomysł z niedzielami w grudniu powinni wogole zabronic handlu w każdą niedzielę. Tylko prowokują ludzi do szwędania się i rozsiewania zarazy.

  • oli 19.10.2020

    Zgadzam się z panem niedziele powinna być zamknięta my też chcemy odpocząć szczególnie że pracujemy po 6 dni w tygodniu a w dobie wirusa ludzie powinni ograniczyć spacery po sklepach i macać towary. Ja pracuje w malym sklepie i szef jest zadowolony .my też .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.