11.04.2013/14:09

Alkohol i nabiał w łódzkim oddziale Specjału

Niezbędne inwestycje oraz przygotowania organizacyjne, rozpoczęte w końcu ubiegłego roku, przeprowadzone zostały w rekordowym tempie. Sprzedaż alkoholi mocnych rozpoczęto 28 stycznia br., a już w lutym osiągnęła ona wartość 200 000 zł.

Sprzedaż piwa rozpoczęła się 4 marca, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wiosenno-letniego. W sumie w ofercie łódzkiego oddziału Specjału jest ok. 850 indeksów alkoholi, których dystrybucja prowadzona jest z wyodrębnionego magazynu o powierzchni 1500 mkw. Natomiast oddział nabiałowy dysponuje dwoma magazynami wysokiego składowania i magazynem przyjęć o łącznej powierzchni 900 mkw. W jego stałej ofercie znalazło się ponad 500 indeksów 27 producentów, w tym m.in. firm Zott, Mlekpol, Hochland, Unilever i Włoszczowa. Po pierwszych tygodniach prowadzenia działalności, w lutym dział wypracował obroty rzędu 600 000 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.