18.11.2016/14:08

Alma, która nie jest Almą. Znane delikatesy w nowej odsłonie

W związku z ciążącym nad spółką Alma Market widmem upadłości, sukcesywnie zamykane są kolejne sklepy firmy, a w tych, które wciąż działają, występują znaczne braki w zatowarowaniu. Jest jednak w Polsce jeden sklep działający pod szyldem Alma, w którym półki są pełne. Chodzi o placówkę uruchomioną pod koniec października w gdańskiej Galerii Metropolia, która - co ciekawe - wcale nie należy do Alma Marketu.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • nikoś 22.11.2016

  Co tu ratować jak to już dno , wyprzedają co się da . z jednego likwidującego sklepu przerzucają towar do drugiego sam chłam. PADACZKA!!!!

 • nikoś 22.11.2016

  Co tu ratować jak to już dno , wyprzedają co się da . z jednego likwidującego sklepu przerzucają towar do drugiego sam chłam. PADACZKA!!!!

 • GRUBO 18.11.2016

  GRUBO

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.