18.01.2021/20:05

Amazon chwali się nowymi inwestycjami: otwiera dwa nowe centra logistyczne we Włoszech

Amazon otworzy w tym roku dwa nowe centra logistyczne we Włoszech, inwestując ponad 230 milionów euro (278 mln dolarów), podał w poniedziałek największy na świecie sprzedawca internetowy.

Dzięki dwóm nowym hubom - centrum dystrybucyjnemu w północno-zachodnim mieście Novara i centrum logistycznemu w pobliżu Modeny - Amazon stworzy 1100 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych trzech lat.

„Amazon nadal rozwija swoją sieć logistyczną, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie klientów, poszerzyć asortyment produktów i wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa, które zdecydowały się sprzedawać swoje produkty za pomocą logistyki Amazon” - podała grupa w oświadczeniu.

Amazon zainwestował już we Włoszech 5,8 miliarda euro od czasu rozpoczęcia działalności 10 lat temu. W kraju zatrudnia 8500 osób.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także