06.09.2018/11:49

Amazon odpowiada na zarzuty dziennikarki: Niesłusznie oskarżany powinien móc się bronić

Amazon odpowiedział na zarzuty, jakie pod adresem firmy skierowała Adriana Rozwadowska, dziennikarka "Gazety Wyborczej". - Naszą intencją było zaadresowanie poważnych naruszeń, jakich dopuściła się dziennikarka pisząc wiele nieprawdziwych informacji na nasz temat. Każdy kto jest niesłusznie oskarżany powinien móc się bronić - mówi w komentarzu przesłanym redakcji wiadomoscihandlowe.pl Marta Rzetelska, PR Manager firmy Amazon.

Przypomnijmy, dziennikarka "GW" o swoich perypetiach z Amazonem poinformowała we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych. Adriana Rozwadowska napisała, iż otrzymała pismo od Zapaty po swoim niedawnym tekście pt. "Oczekują maksimum, dają minimum. Dlaczego mam obsesję na punkcie Amazona, Ubera, Ryanaira?".

- Napisałam go m.in. dla zarządzających polskim Amazonem, którzy zarzucili mi "krucjatę przeciwko Amazonowi" - podkreśla dziennikarka.

Według Marty Rzetelskiej, we wpisie dziennikarki brakuje szczegółów. - W liście podajemy szczegóły o jakie nieprawidłowości chodzi, dziennikarka je jednak pominęła - informuje Marta Rzetelska.

Dlatego firma opublikowała list, który został wysłany pod koniec sierpnia do redakcji Gazety Wyborczej. Znajdują się w nim odpowiedzi na zarzuty, jakie w swoich tekstach stawia autorka: m.in. informacja o przyczynach takich, a nie innych norm, które muszą spełniać pracownicy, czy też o liczbie zwolnień osób, które nie spełniają norm. W załączeniu publikujemy wspomniany list.

Przeczytaj więcej o zarzutach stawianych przez dziennikarkę

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.