28.09.2020/13:21

Anna Podkowińska-Tretyn, CEO Everli Polska, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Dyrektor generalna Everli Anna Podkowińska-Tretyn weźmie udział w organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, kongresie Retail & FMCG Congress 2020, zaplanowanym na 12-13 października. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 października.

Szefowa Everli (dawne Szopi.pl z grupy Supermercato24) na Polskę będzie uczestniczyć w debacie pt. "Rynek e-grocery AD 2020 - wyzwania i trendy"). Dyskusja zaplanowana jest na pierwszy dzień kongresu, w ramach sesji tematycznej "Forum e-commerce i nowych technologii".

Anna Podkowińska-Tretyn związana jest z Szopi.pl/Everli od sierpnia 2019 r., kiedy objęła stanowisko dyrektor generalnej. Jednocześnie menedżerka wchodzi w skład szerszego grona zarządczego międzynarodowej centrali Everli.

W przeszłości Podkowińska-Tretyn była związana m.in. z Burda International, IAB Polska, Online Technologies, Agorą oraz Trader.com Polska.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także