11.01.2021/09:47

Aplikacja goodie może pochwalić się już ponad 2 milionami pobrań. Czy oferta najlepszych zniżek i promocji zebranych w jednym miejscu oraz korzystny cashback za zakupy w blisko 800 sklepach online to klucz do sukcesu na rynku?

W 2020 roku (do listopada) użytkownicy programu goodie cashback wykonali ponad 2 mln transakcji o łącznej wartości przekraczającej 250 mln zł. Tylko w dniach 11-13 listopada, w trakcie popularnego festiwalu zakupów Singles’ Day, sfinalizowali blisko 100 tys. transakcji. Sama aplikacja goodie notuje 450 tys. wejść tygodniowo i umacnia swoją pozycję w Top 30 aplikacji zakupowych sklepu Google Play.

Bezpłatna aplikacja zakupowa goodie i strona goodie.pl to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Dużą popularnością w goodie cieszą się wirtualne gazetki popularnych sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych niemal 60 centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów pieczątkowych oraz paragonowych z nagrodami. Oferuje też wiele innych możliwości.

A może najlepszy prezent firmowy dla pracowników?

Doskonałym pomysłem na świąteczny prezent lub okazje firmowe jest eKarta podarunkowa, którą proponuje goodie. Przekazywana w bezpiecznej, elektronicznej formie, pozwala płacić za zakupy w każdym polskim sklepie stacjonarnym i online. eKarta podarunkowa może być sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zyskaj zwrot za zakupy online z goodie cashback

Wystarczy na swój smartfon pobrać aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl i zarejestrować się, a następnie wybrać sklep internetowy oznaczony znaczkiem cashback, przejść do witryny przy pomocy linku na goodie i wykonać transakcję. Dzięki goodie cashback część wydanych środków wróci do użytkownika. Z pierwszym zakupem łączy się dodatkowy bonus od goodie – 15 zł! Co ważne, cashback nalicza się niezależnie od zniżek. Oznacza to, że robiąc zakupy z goodie cashback można zyskać podwójnie!

– Cashback to świetny sposób na łatwe oszczędzanie podczas zakupów online. Użytkownicy goodie aktywnie korzystają z tej usługi. Liczba transakcji i wartość zakupów dokonanych za pośrednictwem goodie cashback były w 2020 r. do końca września blisko pięciokrotnie wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Bardzo nas to cieszy, podobnie jak osiągnięcie doskonałego wyniku dwóch milionów pobrań naszej aplikacji – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie. 

Popularność oszczędzania dzięki cashback stale rośnie. 39% polskich internautów już korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback, w tym 12% robi to często (badanie „Zakupy 2020” przeprowadzone na zlecenie Millennium Goodie przez PBS na reprezentatywnej próbie polskich internautów w styczniu br.). Ośmiu na dziesięciu użytkowników pozytywnie ocenia tego typu rozwiązania.

Aplikacja goodie oferuje szerokie możliwości wsparcia ofert partnera, w tym targetowane działania marketingowe dopasowane do konkretnej branży.

W sprawie współpracy z goodie zapraszamy do kontaktu: Jakub Rybak, jakub.rybak@goodie.pl, tel.: +48 603 942 862

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także