13.07.2020/10:21

Aplikacja Too Good To Go ma nowego country managera

Jak donosi portal Wirtualne Media, Anna Kurnatowska, związana wcześniej m.in. z sieciami z sieciami Carrrefour i Eurocash od lipca kieruje zespołem Too Good To Go.

Przez ostatni rok Anna Kurnatowska pracowała jako dyrektor handlowy działu produktów świeżych w Eurocash. Wcześniej związana była z siecią sklepów Carrefour. Pracę tam zaczęła w 2011 roku na Tajwanie. Trzy lata później została brand managerem programu Jakość z Natury w polskim oddziale Carrefour. Łącznie w Carrefour Polska pracowała przez 5 lat, ostatnio jako dyrektor handlowy działu produktów świeżych. 

Too Good To Go to wymyślona w Dani, działająca w 12 krajach aplikacja do zamawiania posiłków, w której klient kupuje "paczkę-niespodziankę", czyli to, co danego dnia serwowały lokalne współpracujące z Too Good To Go, a nie zostanie już sprzedane. Takie posiłki można kupić w aplikacji za około 1/3 podstawowej ceny. Klienci mogą też skontaktować się z wybranym lokalem przed złożeniem zamówienia, jeśli chcą dostać dodatkowe informacje (np. o alergenach, opcjach bezmięsnych). Zamawiający po zatwierdzeniu zamówienia musi jednak sam je odebrać, tego samego lub kolejnego dnia (w zależności od lokalu). 

Od startu aplikacja Too Good To Go w Polsce w lipcu 2019 roku pozyskała ona 208 000 użytkowników. Korzystają z niej m.in. Starbucks, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Pizza Hut, A. Blikle, North Fish, sieci hoteli Arche, Accor i Radisson Blu, restauracje, kateringi dietetyczne, klubokawiarnie, małe kawiarenki, ale też piekarnie czy osiedlowe warzywniaki Owoce i Warzywa i Krzesak.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.