14.01.2020/10:17

Arhelan otwiera kolejny sklep w Warszawie

Po Miedzeszynie i podwarszawskim Józefowie polska sieć Arhelan otwiera kolejny sklep w Warszawie. W okolicach najstarszej warszawskiej nekropolii, na ulicy Powązkowskiej, 14 stycznia 2020 r. otwarty został sklep po działających tam jeszcze niedawno delikatesach M&L.

Sklepy Arhelan do niedawna działały głównie we wschodniej Polsce. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy podlaski operator spożywczy otworzył około 30 nowych sklepów. Były wśród nich placówki przejęte po nieistniejącej już sieci Carlos oraz wspomnianych już delikatesach M&L.

Powoli Arhelan rozwija swoją działalność w Warszawie i okolicach. Pod koniec grudnia szyld Arhelana zawisł w miejscu M&L w dwóch lokalizacjach. Okolice Powązek są trzecią placówką. Arhelan ma w planach jeszcze otwarcie czwartego marketu, po prawobrzeżnej stronie Wisły, w Rembertowie.  
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.