21.08.2016/10:44

Auchan chce otwierać 20 drogerii rocznie

Auchan Retail Russia planuje otwierać na rynku rosyjskim ok. 20 drogerii pod szyldem Lillapois każdego roku – informuje serwis Prime News.

Pierwsza drogeria Lillapois Beauty w Rosji została otwarta kilka dni temu w Moskwie. Do końca roku ruszą dwa kolejne sklepy. W 2017 r. Auchan planuje otworzyć 10-20 nowych drogerii.

Auchan planuje otwierać drogerie w różnych lokalizacjach od centrów handlowych, przez stacje metra po osiedla mieszkaniowe. Po przeprowadzonych testach podjęte zostaną decyzje dotyczące dalszego rozwoju sieci. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, Auchan chce w przyszłości otwierać ok. 20 drogerii rocznie.

Rosja jest drugim krajem, w którym Auchan rozwija sieć drogerii. Pierwsza tego typu placówka ruszyła w 2014 we Włoszech, gdzie obecnie działa ich ok. 50.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.