24.03.2020/10:21

Auchan przygotowuje się na walkę z koronawirusem. Sieć zbroi sklepy i pracowników

W związku z ogłoszonym przez polski rząd stanu epidemii, Auchan Retail Polska wprowadza kompleksowe rozwiązania, które zapewnić mają ochronę zdrowia i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów wszystkich sklepów sieci w Polsce. Równocześnie firma podejmuje działania, które pozwolą na utrzymanie ciągłości sprzedaży sieci oraz zachowanie niskich cen. Firma podkreśla, że podjęte działania są wprowadzane „w trosce o siłę nabywczą klientów w tej wyjątkowej i trudnej sytuacji”.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

12 komentarzy

 • Jada 24.03.2021

  Bylam wczoraj w sklepie. Dużymi cyframi jest napisane (bodajże 981) ile osob może być na terenie sklepu. Zapytałem Pana stojącego przy wejściu, czy moge wejść, czy nie przekroczę liczby. Pan się rozesmial. Czyli te obostrzenia, to tylko sztuka dla sztuki, a zachorowania rosną. Podobne cyfry figuruje przy wejściu do kościołow i co z tego?....

 • bywalec😬 01.11.2020

  Pracownicy są najbardziej narazeni są przypadki zarazem ale nic z tym sie nie robi pracownik jest nararzony traktowany jak tania sila robocza .
  I poco te wydłużanie godzin pracy wszystkich markietow zeby więcej było zarazen powinno się skracać godziny. Wszystkie zasady bezpieczeństwa są tylko na papierze wrazie kontrolo sanepidu

 • bywalec 01.11.2020

  Pracownicy są najbardziej narazeni są przypadki zarazem ale nic z tym sie nie robi pracownik jest nararzony traktowany jak tania sila robocza .
  I poco te wydłużanie godzin pracy wszystkich markietow zeby więcej było zarazen powinno się skracać godziny.

 • Agata 05.04.2020

  Wczoraj w komornikach tak się rozpędziła w gonieniu wyniku że wpuściła 200 zamiast 126 klientów. Maseczek nie ma a przyłbic brakuje... znaczy się wszystko leży w personalnym i czeka...??? żeby nie zabrakło dla administracji gdyby musieli zejść na sklep Masakra

 • 2 03.04.2020

  Auchan Komorniki pracownik się tu nie liczy Nie ma dla pracowników maseczek, nie ma dla każdego pracownika na zmianie osłon na twarz .

 • Tedek 27.03.2020

  Te pleksje są za wąskie żeby kogoś chroniły. Wszystko zależy od sklepu. W Auchan Komornikach bardzo powoli wprowadzają zabezpieczenia udając że nic się nie dzieje. A pani dyrektor twierdzi że pracujemy tyle z klientami że się na pewno już uodporniliśmy na wszelkie wirusy i życzy żebyśmi się nie zarazili. Na wszystkim osczedzają a najwięcej na pracownikach.

 • juwi 24.03.2020

  hej Auchan dzial już w temacie korona wirusa od jakiegoś czasu a teraz wydało oświadczenie. środki ochrony pracownikom zapewniło już wcześniej i działają nadal nad nowymi aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. ja jako pracownik czuję się dobrze bo widzę starania i rezultaty podjętych działan, które zapewniają spore bezpieczeństwo pracownikom. dziękuję Auchan

 • Hanys 24.03.2020

  Piszecie o powieszchni sklepowej ale na magazynach tych sklepów już tak fajnie nie jest.

 • Diuns 24.03.2020

  Nie, nie teraz. To już funkcjonuje w marketach Auchan od dłuższego czasu- niektóre rozwiązania. Tylko sieć co chwilę nie wydaje komunikatów prasowych a działa.

 • A 24.03.2020

  Ha ha ha

 • Kupiec 24.03.2020

  A jak to się ma do kolejek przy kasach. Tylko ograniczenia ilości ludzi w sklepach w zależności od powierzchni i "zmuszanie" ludzi do robienia szybkich zakupów niezbędnych do podstawowego funkcjonowania da jakiekolwiek efekty ochronne dla nas wszystkich. Czy szefostwo ma plan żeby ograniczyć ludzi którzy przychodzą do sklepu w celach towarzysko spacerowych?Przenoszenie pracowników na nocne zmiany to jest naprawdę rozwiązanie na chwilę a tu trzeba długofalowego rozwiązania.

 • BigDeal 24.03.2020

  Dopiero teraz? Zarząd do dymisji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.