11.09.2017/10:43

Auchan wprowadza kasy samoobsługowe do kolejnych hipermarketów

Grupa Auchan wprowadza kasy samoobsługowe do kolejnych sklepów przejętych od Grupy Metro. To kolejny etap modernizacji obiektów, które kiedyś działały pod szyldem Real.

Grupa Auchan systematycznie wprowadza kasy samoobsługowe do 57 hipermarketów, które zostały przejęte od niemieckiej Grupy Metro. Projekt „Kasa Miła” pojawił się właśnie w sklepie Auchan w podwarszawskich Markach. Kasy są wprowadzane już od pewnego czasu do kolejnych  placówek francuskiego operatora.

Grupa Auchan podkreśla, że tzw. Kasy Miłe (samoobsługowe) zostały wprowadzone do sklepów w celu ułatwienia obsługi klientów robiących małe zakupy. Można tam w szybki i przystępny sposób dokonać płatności za zakupy zarówno gotówką jak i kartą kredytową.

Grupa Auchan zarządza w Polsce siecią prawie 80 hipermarketów i ponad 30 supermarketów Simply Market.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jaka 03.11.2018

    kasa samoobsługowa to nic innego jak wyzysk klient zamienia się w niewolnika pracuję na kasie całkowicie za darmo nie dostanie za to nawet grosza upustu za to pracownicy nie mają szans na podwyżki ...wolontariat w sklepach to nie dla mnie chcecie to rób cię za darmo na kasie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.