09.05.2017/17:17

Auchan współpracuje z młodym polskim projektantem

W ramach urodzinowej akcji "20+1 lat Auchan", po raz pierwszy w ofercie tekstyliów Auchan zadebiutował Jakub Bartnik – zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway, emitowanego w stacji TVN.

Jakub Bartnik to młody projektant mody działający pod pseudonimem Jacob Birge. Jest twórcą takich marek jak "Jacob Birge Vision" oraz jej casualowej wersji "Jacob". Ta ostatnia to ubrania codziennego użytku przeznaczone dla kobiet. Sam projektant tak opowiada o swojej marce: "Chcemy aby każda kobieta czuła się pięknie w pośpiechu codziennego dnia. Styl marki Jacob charakteryzuje szyk, połączony z naturalnym luzem. To przełamanie biurowej powagi streetowymi ubraniami".

Owocem współpracy marki Auchan z marką Jacob jest linia T-shirtów z nadrukami w dwóch wersjach: abstrakcyjne minimalistyczne wzory oraz linia geometrycznych ptaków nawiązujących do logo marki Auchan. T-shirty są dostępne w sprzedaży od 5 maja w sklepach Auchan, jako edycja limitowana.

Auchan Retail Polska prowadzi działalność w 3 kanałach sprzedaży - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan działa w Polsce od 1996 r. Po 20. latach działalności Auchan to 75 hipermarketów, 34 supermarkety Simply oraz Auchan Direct – działający na terenie Warszawy i okolic.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.