16.07.2020/09:25

Auta na minuty dostarczą zakupy spożywcze do domów klientów pięciu miast w Polsce

Trafiszop, czyli internetowy sklep spożywczy dostarczający zakupy do domów klientów w ciągu 4 godzin, debiutuje w Katowicach. Wcześniej usługa była dostępna w Warszawie i Krakowie, a niebawem zostanie udostępniona mieszkańcom Gdańska i Poznania.

Trafiszop to nowy projekt firmy car-sharingowej Traficar oraz wypożyczalni aut Express Car Rental, który został stworzony, by pośredniczyć pomiędzy sklepami stacjonarnymi a klientami i dostarczać zamówione zakupy pod same drzwi. Obie firmy dysponują parkiem ponad 15 000 samochodów osobowych, dostawczych i specjalistycznych

W ofercie Trafiszopa znajdują się tysiące produktów w cenach półkowych, a wśród nich: artykuły gospodarstwa domowego, artykuły higieniczne, artykuły spożywcze, mięso, mrożonki, produkty dla zwierząt i wiele więcej. Jednorazowo można zamówić do 50 kg produktów.

Trafiszop oferuje dostawę zakupów na terenie całych Katowic oraz w części tzw. aglomeracji śląskiej: Czeladzi, Siemianowicach Śląskich, Chorzowie, Rudzie Śląskiej oraz Sosnowcu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.