10.03.2020/09:45

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON, wchodzi w alkohole

Bartłomiej Misiewicz jest jedynym wspólnikiem zarejestrowanej 6 marca w KRS spółki Alleati Holding, która będzie się zajmować sprzedażą detaliczną napojów alkoholowych i bezalkoholowych w wyspecjalizowanych sklepach – informuje Wirtualna Polska.

Bartłomiej Misiewicz wyjaśnia, że projekt Alleati Holding ma skupiać wiele dobrych marek i stanowić najlepszą ofertę dla klienta. Nie ujawnia w rozmowie z Wirtualną Polską szczegółów pomysłu, podkreśla natomiast, że jako człowiek aktywny na wielu płaszczyznach i zawsze w pełni zaangażowany chce wykorzystać swoje doświadczenie, rozpoczynając działalność w biznesie. Zapewnia, że pracuje z najlepszymi i chce dawać to, co najlepsze.

Pewną przeszkodą w pełnym zaangażowaniu się Misiewicza w biznes może być fakt, że obecnie w jego sprawie trwa śledztwo prokuratury, która po jego zatrzymaniu przez CBA 28 stycznia 2019 r. przedstawiła mu zarzuty korupcyjne, podejrzewając go też o działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Były rzecznik MON został wówczas tymczasowo aresztowany, a areszt opuścił w czerwcu ub.r. za poręczeniem majątkowym w wysokości 100 tys. zł.

Czytaj więcej na stronie wp.pl

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • antypartyjniak 10.03.2020

    i oby biznes z udziałem tego pana okazał się klapą. Amen.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.