03.11.2016/13:00

Będzie nowa, kolejna opłata dla sieci handlowych i producentów żywności?!

Specjalną opłatę w wysokości 0,0024 proc. od rocznych obrotów dla wszystkich sieci handlowych oraz producentów artykułów rolno-spożywczych o rocznych obrotach przekraczających 100 mln zł zakłada poprawka zgłoszona podczas czwartkowych obrad sejmowej podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jan 04.11.2016

    Jedyne wyjście w tej sytuacji to nie głosować na pis. Najbliższa okazja to wybory samorządowe.

  • kleopas 03.11.2016

    Tak jest, więcej podatków potrzebują polscy przedsiębiorcy. Nie udało się z podatkiem handlowym to teraz będziemy płacić podatek na UOKiK. Co potem? Na co będzie kolejny podatek? Aż strach pomyśleć

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.