03.09.2014/08:40

Biedronka na Nowym Świecie

Czy sklep sieci Biedronka na Nowym Świecie to skandal i dowód ostatecznego upadku prestiżowej ulicy? A może nie ma się czym przejmować? – zastanawia się gazeta.pl.

Od kilku dni u zbiegu Nowego Światu i Świętokrzyskiej można zauważyć logo Biedronki. Otwarcie dyskontu komentowane jest przez internautów, jako zniewaga dla Nowego Światu i dowód, że ulica schodzi na psy. Czy rzeczywiście? – pyta gazeta.pl. Tanie sklepy spożywcze czy kebaby można spotkać także na Polach Elizejskich w Paryżu czy przy Vaclavskem Namesti w Pradze, pomiędzy sklepami znanych marek. To nie jest powód do załamywania rąk. Bo najgorsze, co może spotkać ulicę handlową, to bezruch, taki jaki panuje w vitkAcu. Biedronka czy H&M przyciągają ludzi. Pod wieloma względami lepiej, że to one pojawiły się przy Nowym Świecie, a nie oddział banku, który zakleił witryny reklamą konta oszczędnościowego – pisze gazeta.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.