01.02.2019/13:25

Biedronka: Nagrodę specjalną otrzymało 15 tys. osób [TYLKO U NAS]

- W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w Jeronimo Martins Polska.

Przypomnijmy, jak informowaliśmy jako pierwsi 31 stycznia, władze sieci Biedronka podjęły decyzję o wypłacie premii dla kierowników sklepów i ich zastępców.

- Biedronka podejmuje wiele działań, aby być pracodawcą pierwszego wyboru w handlu. W styczniu 2019 r. zdecydowaliśmy o wypłaceniu dodatkowej nagrody dla kierownictwa sklepów oraz regionów, czym chcieliśmy docenić ich zaangażowanie i wkład w prowadzenie sklepów oraz osiąganie dobrych wyników przez Biedronkę w 2018 roku. Wartość nagrody zależy od wyników sprzedaży sklepów w trakcie całego 2018 roku. W sumie nagrodę wypłacono łącznie ok. 15 tys. osób - deklaruje dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń.

Premia, jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl, zależy od wyników konkretnego sklepu. Jak tłumaczy nasz informator, pieniądze przyznawane są za osiągnięcie wyników sklepu za konkretny miesiąc. Jeśli w danej lokalizacji udało się wypełnić cele za każdy miesiąc w 2018 roku, wtedy premia ma maksymalną wysokość. Każdy kierownik może sprawdzić swoją nagrodę w wewnętrznym systemie informacyjnym Jeronimo Martins, ale jak wynika z nieoficjalnych informacji wahają się od 30 do 100 złotych za miesiąc - czyli od 200 do 1200 złotych w skali roku.

Tomasz Dejtrowski potwierdził, że nagroda jest inicjatywą jednorazową i nie ma związku z nagrodą roczną, zwyczajowo przyznawaną w kwietniu. - Decyzje w kwestii ww. nagrody będą podejmowane w późniejszym terminie - zaznacza.

Dyrektor w Jeronimo Martins Polska zwrócił także uwagę na inne inicjatywy, które Jeronimo Martins podjęło w tym roku by zwiększyć wynagrodzenia pracownikom. - Od stycznia br. zmieniliśmy też system premii uznaniowej dla sprzedawców-kasjerów, dzięki czemu większa ich liczba będzie je otrzymywać. Uelastyczniliśmy też zasady otrzymywania nagrody za brak nieplanowanych nieobecności tak, by nawet w przypadku jednego lub dwóch dni nieplanowanej, ale usprawiedliwionej absencji w danym miesiącu pracownik mógł otrzymać odpowiednio 75 proc. i 50 proc. tego dodatku - komentuje.

Dodaj komentarz

10 komentarzy

 • ktos 04.02.2019

  a ja sie pytam co to za premia? doladowanie karty przedplaconej ? zeby kasa w firmie zostala! cwaniaki

 • Pracownik 03.02.2019

  Wielka mi premia 400 zł na cały rok

 • śmiać się czy płakać?-zwolnic... 03.02.2019

  do medii to oni wiedzą co podać,że dali

 • Żal 02.02.2019

  Żenada , poniżenie dla kadry kierowniczej , kasjer co miesiąc dostaje 450 zł za to że jest a kierownicy za miliony zysków marne grosze , szkoda tylko że jeśli związki nie wymyślą jak dojść do nas w sprawie referendum to wszystko na marne, bo firma robi wszystko żeby do referendum nie doszło, Żal , ale w sumie to nasza wina , bo gdybyśmy jak kasjerzy chorowali na ZL a nie na UW to by dotarło ...

 • majamaja 02.02.2019

  dostałam 1100 zł brutto. Na konto 753 zł

 • Śmiechnasali 01.02.2019

  To się nazywa poszanowanie ludzi w biedronce ???żarty sobie z nas robią przyznając "nagrode"ktora wynosi tyle co premia która w ciągu roku widac było dwa razy ....mam nadzieję że referendum przyniesie konkretne zmiany bo za niedługo rejonowi będą siedzieć na kasie A swiezak przyjmować dostawę...WSTYD !!!!

 • Wkurzona 01.02.2019

  Wielka premia uznaniowa dla kierownika sklepu to 400 zł netto... Wstyd, tak firma docenia...

 • Wima 01.02.2019

  Nagroda za robienie z ludzi błaznów

 • Dexter 01.02.2019

  Rozpętała się burza w szklance wody i po co..... Taką samą nagrodę maja kasjerzy co miesiąc do wypłaty..... Ale zaszaleli... To wszystko pod media że JMP jest super

 • Looes 01.02.2019

  Premie za 2018 rok, wstyd brak słów, wielkie pośmiewisko zrobili sobie wśród ludzi naszego regionu !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.