15.12.2016/19:05

Biedronka napędzi sprzedaż Helio

Producent bakalii firma Helio poinformowała, że po dokonanej analizie bieżących przychodów ze sprzedaży w II kw. roku obrotowego 2016/2017 (tj. październik - grudzień 2016) spodziewa się ok. 40-50 proc. wzrostu przychodów względem analogicznego okresu roku ubiegłego (październik - grudzień 2015).

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Zawiedziony 16.12.2016

    Napędzanie sprzedaży przez Biedronkę to widzę na przykładzie Wawela. To co Wawel dostarcza do Biedronki to nie nadaje się do jedzenia. Lubiłem kiedyś czekolady mleczne Wawela - kupiłem ze 2 miesiące temu w Biedronce i wyrzuciłem bo był to niesmaczny wyrób czekoladopodobny, to samo stało się z Michaszkami - są bez smaku i kleją się w papierkach bo nie są z czekolady a z jakiejś brei. I wreszcie galaretki owocowe - tak lecą obecnie "chemią", że nie nadają się do jedzenia. Wawel utrzymał się w Biedronce ale mnie jako Klienta stracił bo nie będę kupował taniego badziewia czekoladopodobnego.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.