20.06.2020/18:30

Biedronka obniża ceny do poziomu sprzed lat. Rusza pierwsza runda ostrych promocji

Od soboty 20 czerwca sieć dyskontowa zaoferuje najbardziej popularne produkty za połowę regularnej ceny. Wybrane mięsa będą kosztować 7,99 zł za kilogram. To początek nadchodzącej, fali promocji w Biedronce, które będą codziennie czekać na klientów .

„W ramach troski o to, by każdy Polak mógł kupić żywność wysokiej jakości bez względu na zasobność portfela, a także o to, aby pozwolić klientom na zaoszczędzenie pieniędzy m.in. na wakacje, sieć radykalnie obniża w tę sobotę 20 czerwca ceny pięciu podstawowych produktów mięsnych. Każdy z wymienionych niżej produktów będzie kosztował 7,99 zł za kilogram” – poinformowało biuro prasowe.

Na liście znajduje się filet z piersi kurczaka mega paka vacuum, szynka wieprzowa bez kości vacuum łopatka wieprzowa bez kości vacuum, zestaw grillowy czas na grill, mięso mielone z łopatki 500 g (3,99 zł/Opak.)

- Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce, oferując ją w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Wyjątkowa oferta promocyjna, którą właśnie wprowadzamy jest potwierdzeniem naszej misji – powiedział Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Produkty z promocji można łączyć dowolnie. Maksymalna liczba produktów objętych promocją na jednym paragonie może sięgnąć pięciu.

Sobotnia oferta zapowiada początek nadchodzącej fali kolejnych atrakcyjnych promocji, których klienci mogą spodziewać się w sklepach sieci Biedronka przez najbliższy tydzień już od poniedziałku. Produkty dostępne od poniedziałku będą również w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.