20.11.2018/13:43

Biedronka organizuje Czarny Weekend – w promocji odzież i obuwie

Biedronka chce zdyskontować rosnącą popularność święta wyprzedaży Black Friday. Sieć wydłuża okres promocji i organizuje w dniach 23-25 listopada Czarny Weekend. Promocjami objęte będą artykuły z kategorii „odzież i obuwie”, łącznie blisko 2,8 tys. SKU.

Największa w Polsce sieć dyskontowa zdecydowała się na promocję, w ramach której przy zakupie dwóch wybranych produktów z kategorii „odzież i obuwie” obowiązuje 50 proc. rabatu. Promocją objęte będą m.in. kurtki i buty zimowe, kardigany oraz odzież sportowa.

– Sieć Biedronka włącza się w ogólnoświatową akcję obniżek cen. W tym roku postanowiliśmy jednak zaskoczyć klientów i rabatami objąć nietypową kategorię, bo odzież i obuwie. Mamy nadzieję, że ta akcja pozwoli im jeszcze bardziej zaoszczędzić, a przy okazji zaopatrzyć się na zimę w wysokiej jakości kurtki czy szaliki – zachęca Małgorzata Polakowska, dyrektor kategorii tekstylia w dziale zakupów sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.