15.10.2020/12:21

Biedronka otwiera nowy sklep w Katowicach

Nowa placówka ruszyła przy al. Roździeńskiego 97 od czwartku 15 października. To kolejny sklep zaprojektowany w formacie 2.0.

Oznacza to, że asortyment jest bardziej zoptymalizowany i lepiej wyeksponowany. Oprócz szerokiej oferty owoców i warzyw, placówka zaproponuje również klientom świeżo wypiekane pieczywo. Jednocześnie w sklepie zostały wydzielone strefy z kosmetykami oraz artykułami promocyjnymi.

– Otwarcie tej Biedronki cieszy mnie nie tylko ze względów zawodowych, ale też konsumenckich. Jako mieszkanka Katowic jestem zadowolona z tego, że przy okazji wyprawy do centrum handlowego przy al. Roździeńskiego np. po artykuły wyposażenia wnętrz, teraz mogę również zrobić zakupy spożywcze w atrakcyjnych cenach. Zapraszam do odwiedzenia nowej Biedronki – mówi Magdalena Sierży-Stelmaszyk, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

Biedronka przy al. Roździeńskiego jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 07:00 – 22:00, a w niedziele handlowe w godz. 08:00 – 21:00.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także