28.09.2018/14:58

Biedronka otwiera złote sklepy premium w lokalizacjach po Piotrze i Pawle! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Biedronka uruchomiła w piątek pięć sklepów w lokalizacjach przejętych od Piotra i Pawła. Sklepy znacznie różnią się wyglądem od typowych, nawet najnowszych placówek dyskontera, m.in. wykorzystują nowy logotyp Biedronki, wykorzystywany przez tę sieć dotychczas tylko do promowania kilku produktów premium na półkach.

Nowe Biedronki Premium ruszyły we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 240 (Tarasy Grabiszyńskie) i Dokerskiej 2A (Galeria Pilczycka Viktor), Tychach przy ul. Towarowej 2C (Gemini Park), Poznaniu przy ul. Szwedzkiej 6A (Centrum Franowo) i Kaliszu przy ul. Młynarskiej 131 (Park Handlowy Kalinka).

W nowych placówkach sieć zaoferowała poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach, w taki sposób, jak robił to Piotr i Paweł.

- Nowe placówki, o których mowa, to pięć przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki – komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

W Biedronkach uruchomionych w lokalizacjach przejętych od Piotra i Pawła zatrudnione zostały osoby pracujące wcześniej w tych samych sklepach, na rzecz supermarketowej sieci.

Czytaj także:
Marek Miętka, prezes Piotra i Pawła: Regulujemy swoje zobowiązania na bieżąco [WYWIAD]
Paweł Stolecki, JMP / Biedronka: Przejęcie sklepów Piotra i Pawła wpisuje się w naszą strategię
Piotr i Paweł: Pięć sklepów zmieni szyld na Biedronkę!

Dodaj komentarz

9 komentarzy

 • Maryli 29.06.2019

  Marylin ciesze sie nie zmiernie to swietne sklepy coraz lepsze i b prezna firma b inteligentnego logisty:)

 • Gadek 28.10.2018

  Odwiedziłem waśnie ich nowy sklep "Premium", no i z Premium to on nie ma nic wspólnego. Nawet Chata Polska jest bardziej premium niż oni :)

 • Michał 05.10.2018

  nie jestem fanem ani przeciwnikiem Biedronki, ale pracuję w handlu, dostarczamy towar do wielu sieci, m.in. do Biedronki i wiem jedno - to najbardziej wymagający jakościowo klient w Polsce, przynajmniej w markach własnych i nikt mi nie powie, że kupuje tam tylko "szajs", bo to już nieaktualne. Nie są już najtańsi, mają bałagan, ale towar jest sprawdzony, bo wybierają bez kompromisów jakościowych. A to czy zajadą handel w Polsce sieci, to już inna historia...

 • m 02.10.2018

  Biedronka z nowym czy starym logo NIGDY nie będzie Premium!

 • Maxim 01.10.2018

  To co pis wyrabia z polskim handlem to skandal i nieporozumienie. Za rządów pisu padł Marcpol teraz dogorywa Piotr i Paweł a Stokrotkę przejął obcy kapitał. Za rządów pisu zamyka się 3 razy więcej małych sklepów niż kilka lat wcześniej. pis zdewastował polski handel

 • biedronka to hańba i nieporozumienie 01.10.2018

  Ja mam najważniejsze pytanie - kiedy w tej grupie przestępczej biedronka ludzie będą mogli kupić produkty w miarę możliwości nadające się do zakupu i spożycia. Kiedy jestem w Biedronce zawsze sprawdzam i szukam czy można tam coś kupić co ma jakąś wartość czy jak zawsze jest produktem śmieciowym, podejrzanym co po zakupie nadaje się do wyrzucenia lub od razu na straty - czy to ich własne produkty lub inne markowe u nich produkty które są podejrzane. Mam zawsze przeważnie negatywne doświadczenia z Biedronką - zawsze jak coś tam kupiłem było albo śmieciowe, żadne, podejrzane - bardzo rzadko po zakupie uznałem że można było to zjeść. Nie znam za to Biedronki z ich początków powstawania, ale rozmawiałem z osobą która ich kojarzy z początków działalności - dowiedziałem się że wtedy że ich własne produkty jeszcze bardziej były śmieciowe niż teraz starają się tutaj zmieniać ale nadal sprzedają śmieci...

 • Chrząszcz 01.10.2018

  Nowe logo - hmm... Chyba, ze to ma byc związane wylacznie z tym konceptem Premium. Jesli ze wszystkim to jakos nie widze tego.

 • Arek23 28.09.2018

  Żałosne, i tak umiera Polski niezależny handel!

 • Marcin221 28.09.2018

  W Tychach Biedronka z normalnym logo, sklep chyba nie jest Premium?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.