29.08.2019/11:22

Biedronka partnerem programu kulinarnego 'Gotowi do gotowania. Start!'. Sieć stawia na proste produkty i niskie ceny [WIDEO]

– Dobierając przepisy – po dwa w każdym z ponad 50 odcinków – staraliśmy się nawiązać do różnych trendów kulinarnych, aby pokazać coś ciekawego, edukacyjnego, ale w przystępnej formie. Będziemy mówić o zdrowym gotowaniu, pokażemy porady przydatne w codziennym przyrządzaniu potraw, np. jak używać mniej tłuszczu czy doprawić potrawy ziołami zamiast solą – mówi Dorota Wrotek-Gut.

Tło do programu tworzy tzw. spiżarnia. Elementem scenografii programu są regały za gotującymi osobami. Umieszczono na nich produkty, które - jak przekonują przedstawiciele sieci - każdy powinien mieć w domu. Na półkach znajdują się kasze, makarony, oliwa, ręczniki kuchenne marki własnej Biedronki. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.