06.10.2017/09:17

Biedronka reaguje na wysokie ceny masła i organizuje… Festiwal Masła

Dyskonter błyskawicznie zareagował na zwyżkujące ceny masła i wynikające z tego trendu zainteresowanie żółtym tłuszczem. Sieć wprowadziła promocję pt. Festiwal Masła, z jednakową ceną dla wszystkich marek.

Od 5 do 8 października w Biedronkach można skorzystać z promocji Festiwal Masła. Dostępne jest pięć rodzajów tłuszczu, trzy marki Mleczna Dolina, a ponadto masło Polskie Mlekowity oraz tradycyjne Irlandzkie firmy Greeners. Wszystkie w jednej cenie.

Sieć stara się w ten sposób – nomen omen – zdyskontować zwiększone zainteresowanie konsumentów żółtym tłuszczem, wynikające z gwałtownie rosnących cen masła. Marketingowcy Biedronki nie przespali takiej okazji.

Przypomnijmy tylko jedno zdarzeni z ostatnich dni: w hipermarkecie Auchan na warszawskim Ursynowie, gdzie 300-g kostka tego tłuszczu kosztuje ok. 10 zł, naklejono na kostki masła zabezpieczenia antykradzieżowe. Było to spowodowan znacznymi brakami masła, ujawnionymi w trakcie remanentu. Z doniesień internautów wynikało, że także w innych sklepach pojawiły się podobne zabezpieczenia.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • moja zoneczka 07.10.2017

    a miss bendzie dooriss

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.