14.05.2020/14:16

Biedronka rozdała już 28 tysięcy powitalnych paczek z pieluchami Dada

W ciągu trzech miesięcy od premiery akcji „Paczka powitalna Dada” sieć pomogła rodzicom ponad 13 tysięcy dziewczynek i 14 tysięcy chłopców na terenie całej Polski. Wśród maluchów znalazło się 439 par bliźniąt oraz cztery rodzeństwa trojaczków.

Akcja „Paczka powitalna Dada” została wprowadzona przez Biedronkę 3 lutego br. Wspólnie z marką Dada Biedronka przekazuje paczkę powitalną każdemu maluchowi w Polsce, który przyjdzie na świat w 2020 roku. Dzięki akcji, wspólnie ze świeżo upieczonymi rodzicami sieć powitała na świecie dokładnie 28345  dzieci. Najwięcej podarunków trafiło w ręce rodziców z województwa mazowieckiego. Sieć Biedronka przekazała rodzinom z tego regionu ok. 4 tys. paczek.

- Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że udało nam się wesprzeć rodziców 28 tysięcy maluchów w tak krótkim czasie. Rok 2020 jest szczególny dla setek tysięcy polskich rodzin, które spodziewają się dziecka. To także szczególny rok dla sieci Biedronka, która obchodzi 25-lecie obecności w Polsce. Poprzez akcję „Paczka powitalna Dada” chcemy podkreślić, jak ważne dla nas jest bycie częścią życia Polaków w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji – podsumowuje Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Aby otrzymać za darmo prezenty od Biedronki i marki Dada, wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić dziecko do akcji. W paczce znajdą się najpotrzebniejsze produkty: pieluszki, nawilżane chusteczki oraz patyczki higieniczne, a także nowość - magazyn Dada & Rodzina, pełen porad i przepisów, dostosowanych do jadłospisu maluszka.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • misiu 15.05.2020

    trzeba podać akt numeru urodzenia

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.