12.10.2021/22:07

Biedronka uruchomiła sklep z rekordową liczbą kas samoobsługowych

Sieć Biedronka uruchomiła po remoncie swój sklep w Białymstoku przy ul. Ryskiej 1. Placówka była remontowana przez trzy miesiące, w tym czasie zyskała nowoczesny wygląd i jest bardziej funkcjonalna. Ma też rekordową w Polsce liczbę kas samoobsługowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Biedronka bc 15.10.2021

    No i teraz zamiast pracowników w niedzielę, dać ochroniarza na na 12 h i niech pilnuje kas samoobsługowych i sklepu a pracownicy sobie godnie spędza niedzielę. Są minimum 3 kasy więc ochroniarz sobie poradzi. Bo na niedzielę i tak towaru nie ma więc... Biedronko ruszamy mózgiem. Poczta Polska i tak w tej firmie nie funkcjonuje. Zrobiliście z pracowników, nie wolników. Nie płacąc im za przepracowane niedzielę, a dzień wolny w tygodniu, możecie sobie wsadzić w d...

  • były klient 13.10.2021

    Wyremontowano tez sklep przy ul. Bydgoskiej 9 w Wągrowcu. I co ciekawe NIE POSTAWIONO ani jednej kasy samoobsługowej, tylko same zwykłe kasy. Liczyłem, że będzie samoobsługowa, nawet w Lidlach je mają, i to nawet w małych miejscowosciach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także