08.04.2020/12:53

Biedronka w przygotowanym zdalnie spocie reklamowym wspiera ideę świąt na odległość

W wielkanocnym spocie reklamowym sieci Biedronka promowany jest sposób świętowania bez wychodzenia z domu. Jak zapewnia Jeronimo Martins, nawet realizacja najnowszej reklamy odbyła się on-line.

Niecodzienna realizacja spotu, tzn. zdalny casting, reżyseria i produkcja ma również przekonywać do tego, aby podczas zbliżających się świąt Polacy pozostali w domu, dbając o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Aktorzy nagrali siebie oraz swoje rodziny w domach, przy użyciu telefonów, samodzielnie tworząc scenerię i wybierając dla siebie stroje. Montaż także odbywał się zdalnie, podobnie jak praca produkcyjna i postprodukcyjna. Dzięki temu Biedronka stworzyła emocjonalny spot wielkanocny, który powstał „na odległość”.

– W tegorocznym spocie chcieliśmy pokazać Polakom, że nawet w trudnym czasie, możliwe jest dzielenie się rodzinnym ciepłem w gronie najbliższych. Pokazując w kampanii niecodzienny, wirtualny sposób na spędzenie Wielkanocy i realizując w ten sposób samą kampanię, chcemy zachęcić wszystkich klientów, aby tegoroczne święta spędzili w bezpieczny sposób – bez wychodzenia z domu, ale nadal w gronie najbliższych, dzieląc się tym co najlepsze w nas samych – powiedziała Dorota Wrotek, dyrektor ds. komunikacji marketingowej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.