09.10.2020/08:28

Biedronka i Lidl znów kuszą piwoszy. Tym razem dyskonterzy oferują identyczne promocje in-out 9+9 gratis

W ofercie promocyjnej sieci Biedronka pojawiła się kolejna propozycja dla piwoszy. Muszą się jednak pospieszyć, bo akcja trwa tylko jeden dzień. Także jeden dzień trwa identyczna promocja w sieci Lidl.

W promocji dyskontera pojawiło się piwo marki Hopfe. Przy zakupie 9 butelek tego pilznera konsumenci otrzymają 9 butelek gratis. Zapewne niewielu koneserów złocistego trunku zna jakość produktów tej marki, jednak pewną niszowość napoju wielu konsumentom zrekompensuje cena – piwo w regularnej cenie 2,49 zł za butelkę w promocji będzie ich kosztowało 1,25 zł.

Promocja obowiązuje tylko w jeden dzień, piątek 9 października. Oferta dotyczy posiadaczy karty Moja Biedronka. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Bliźniaczą promocję zorganizował Lidl. Tego samego dnia w promocji dyskontera jest piwo marki Perlenbacher. Warunki promocji są identyczne, jedyna różnica polega na tym, że w Lidlu klienci mogą w ramach promocji wybierać napój z pianką w różnych opakowaniach – butelce lub puszkach o pojemności 0,5 l i 0,33 l.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także