24.05.2020/14:44

Bio Family planuje ekspansję w Warszawie. W czerwcu ruszy drugi sklep sieci w stolicy

Rozwijana przez rodzinę Świtalskich sieć sklepów Bio Family Supermarket, oferująca ekologiczną żywność, kosmetyki i środki czystości, stawia na ekspansję na rynku warszawskim. Detalista zadebiutował w stolicy w styczniu br., otwierając placówkę na Sadybie, a obecnie szykuje się do uruchomienia kolejnej placówki, tym razem w dzielnicy Wola.

Otwarcie Bio Family na warszawskiej Woli, przy ul. Karolkowej 28, zaplanowane jest na 27 czerwca. Będzie to już siódmy supermarket Bio Family w Polsce. Bezobsługowy sklep będzie funkcjonował 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, również w niedziele objęte zakazem handlu (klienci otworzą drzwi do sklepu o dowolnej porze, za pomocą aplikacji na smartfona).

Aktualnie, poza Warszawą, sklepy Bio Family można znaleźć w Poznaniu (trzy lokalizacje), Swarzędzu k. Poznania, oraz we Wrocławiu. Dotychczas zlikwidowana została jedna placówka w jednej lokalizacji - Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy. Bio Family wskazywało, że opuszczenie tego miejsca w październiku 2019 r. podyktowane było "zmianami administracyjnymi".

Jak tłumaczyła w 2019 r. w komentarzu dla portalu wiadomoscihandlowe.pl przedstawicielka sieci, Bio Family chce przyspieszyć tempo rozwoju i podbić kolejne polskie miasta, w związku z czym szuka nowych lokalizacji. Na celowniku sieci pojawiły się Warszawa wraz z okolicami, Trójmiasto, Kraków i Katowice. Zapowiedziano także kontynuację ekspansji w Poznaniu i Wrocławiu.

- Chcemy się rozwijać i otwierać, jak najwięcej supermarketów Bio Family, ale oczywiście wszystko zależy od dostępności wolnych lokali handlowych, które będą odpowiadały standardom – przekazała portalowi wiadomoscihandlowe.pl Natasza Świtalska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.