08.04.2020/11:44

Bonduelle zaktualizuje plany finansowe

Grupa Bonduelle zawiesza plany finansowe na lata 2019–2020. Powodem jest duża niepewność gospodarcza spowodowana pandemią. Aktualizacja celów i planów oraz ocena potencjalnych skutków pandemii zostanie podana w momencie publikacji dochodów w trzecim kwartale br.

Jak podała firma, w kontekście bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego priorytetem grupy jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby chronić i uspokoić nie tylko jej pracowników, ale także dostawców, partnerów i klientów.

W związku z tym Grupa Bonduelle stworzyła specjalną strukturę pracy zapewniając ścisłe przestrzeganie zaostrzonych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym okresie.

Ponadto Grupa Bonduelle przewidziała pewne trendy - duże zapotrzebowanie na żywność w puszkach i mrożonki czy załamanie na rynku usług gastronomicznych poza domem.

Grupa natychmiast podjęła działania mające na celu ograniczenie negatywnych skutków kryzysu Covid-19 i przypomina, że ​​jej zdrowa struktura finansowa, a także dostępne i zabezpieczone możliwości finansowania pozwalają poradzić sobie z potencjalnymi konsekwencjami pandemii dla jej działalności.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.