18.06.2020/19:18

Branża kosmetyczna spotka się z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju

Już w piątek Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego spotka się z wiceminister rozwoju Olgą Semeniuk oraz z innymi przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju. Spotkanie będzie dotyczyło problemów branży z eksportem produktów.

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego będzie się starał przekonać stronę rządową do jak najpełniejszego wsparcia polskiego przemysłu kosmetycznego w zwiększeniu eksportu. Dyskutowany będzie m.in. nowy sposób realizacji programu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” i inne pomysły związane z impulsem gospodarczym po COVID-19 – dowiedział się portal wiadomoscikosmetyczne.pl.

Polska branża kosmetyczna musi mocno i wyraźnie zaistnieć na wszystkich możliwych wydarzeniach eksportowych odbywających się w nowych formułach, ale nie uda się to bez wsparcia Ministerstwa Rozwoju. Widzimy, że nasza europejska i światowa konkurencja nie czeka na rozwój wydarzeń, tylko szybko podejmuje nowe wyzwania. My również nie możemy stać w miejscu. Problemem dziś jest także sposób rozliczania przyznanego firmom kosmetycznym finansowania wydarzeń przez PARP, o czym także będziemy rozmawiać z ministerstwem – zdradziła dr Justyna Żerańska, manager ds. projektów legislacyjnych w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.