23.10.2018/16:37

Bricomarché otwiera sklep w Konstantynowie Łódzkim

24 października Bricomarché uruchamia w Konstantynowie Łódzkim nowy supermarket typu „dom i ogród”. Placówka przy ul. Spółdzielczej 3 jest pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 153. w Polsce.

To już druga lokalizacja Bricomarché uruchomiona w październiku. Do końca roku sieć planuje otworzyć kolejne trzy markety. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Konstantynowie Łódzkim zostanie otwarty pierwszy supermarket Bricomarché. Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

– Wyróżnikiem Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim jest jego duża powierzchnia 3 tys. m2, na którą składa się sklep wewnętrzny, ogród oraz wiata budowlana. Nasza bogata oferta asortymentowa pozwoli klientom przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem. Co więcej, Bricomarché zapewnia kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców – dodaje Sylwia Preus, właścicielka sklepu Bricomarché w Konstantynowie Łódzkim.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.