26.07.2017/15:40

Bricomarche otwiera w Bartoszycach swój 144. sklep w Polsce

26 lipca rozpoczął działalność nowy supermarket „dom i ogród” Bricomarché w Bartoszycach. To 144. placówka sieci w Polsce i 10. w województwie warmińsko-mazurskim. Sklep zatrudnia 28 osób i ma ambicje odegrania ważnej roli w życiu gospodarczo-społecznym miasta.

– Bardzo się cieszymy, że w Bartoszycach powstał pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście. Dla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Sklep oferuje ok 28 tys. artykułów w czterech działach: budowlany, majsterkowanie, ogród i dekoracja. Dysponuje ogrodem zewnętrznym i wiatą budowlaną. Placówka oferuje usługę cięcia drewna oraz wycinania otworów w blatach i zlewozmywakach.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych Intermarché oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 373 punkty sprzedaży Intermarché i Bricomarché.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.