21.12.2016/10:29

Carrefour otworzył największy sklep w Izabelinie

Sieć Carrefour otworzyła w tym tygodniu swój 12. supermarket w tym roku. Nowa placówka, zlokalizowana w Izabelinie przy ul. Matejki 26, jest największym sklepem w tym mieście. Jej powierzchnia to ok. 600 mkw.

- Koncept sklepu został dopasowany do potrzeb mieszkańców tej okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie chcą mieć stały codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów świeżych - tłumaczy Carrefour.

Sieć podkreśla, że nowo otwarty sklep należy do tzw. segmentu urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. W placówce znaleźć można łącznie 12 tys. SKU, w tym ponad 150 rodzajów warzyw i owoców.

W sklepie w Izabelinie zatrudnienie znalazło blisko 20 pracowników z tego miasta oraz okolic. Nowy supermarket Carrefoura otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 7-21 oraz w niedzielę w godz. 9-20.

Pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 800 sklepów w pięciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych. Carrefour posiada także w Polsce e-sklep ecarrefour.pl (w którym od niedawna kupować można żywność) oraz jest właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA i sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.