18.10.2018/09:54

Carrefour Polska notuje mocny wzrost sprzedaży. Sieć walczy z zakazem handlu w niedziele

Plan transformacji Carrefour 2022 przynosi coraz lepsze rezultaty. W III kwartale sieć notuje w Polsce organiczny wzrost sprzedaży w wysokości 4,3 proc. W ciągu trzech kwartałów 2018 r. sprzedaż wzrosła organicznie o 3,4 proc.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dxxxxtrix 18.10.2018

    Skoro tak super jest to czemu nadal w Warszawie płacą 13 zł brutto i 3/4 etatu? Pracownikom wydziela się napoje, tak żeby koło 20 już nie było. Na bieżące remonty nie ma. Mięso śmierdzi bo nie ma na remonty systemów chłodzenia. W zimę nawet 10 stopni nie ma na sklepie a pracownikom zabrania się bluz zakładać. Szafki stare rozwalone. Stołówki zlikwidowane. Dach przecieka nawet w kiblu na łeb leci. Papieru nie ma od 20. Każe się namawiać klientów żeby faktur nie brali, albo brali w maszynach które nie zużywają papieru tylko rolki, dużo tańsze.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.