29.08.2020/12:32

Carrefour w Rumunii rozpoczyna współpracę z platformą szybkiej obsługi e-zakupów

Francuski detalista przenosi swój internetowy supermarket na platformę Bringo – miejsca, w którym klienci mogą zamawiać produkty w sklepach stacjonarnych (hipermarket i supermarket) po tych samych cenach. Czas oczekiwania na dostawę wynosi do 90 minut.

Bringo to pierwsza rumuńska platforma zakupów realizowanych przez tzw. shopperów, która oferuje klientom możliwość szybkiego zakupu w wielu sklepach. Firma dostarcza zamówienie w ciągu maksymalnie 90 minut.

Ten krok jest częścią strategii Carrefour mającej na celu dostosowanie usług e-commerce do oczekiwań konsumentów zapewniając szybką dostawę – czytamy w serwisie forbes.ro.
Dzięki temu konsumenci mogą dokonywać codziennych zakupów, wchodząc do sklepów Carrefour z poziomu aplikacji Bringo, dostępnej bezpłatnie w App Store i Google Play lub w sekcji Super Bringo Market na portalu carrefour.ro (początkowo nazywanym Supermarket Online).

Mają do wyboru ponad 50 000 produktów, takich jak owoce i warzywa, konserwy, płyny, artykuły spożywcze, nabiał, mięso, lody i inne produkty mrożone, środki czystości i higieny osobistej i nie tylko.

Carrefour Romania to sieć detaliczna, która składa się z ponad 360 sklepów różnych formatów, oferuje zintegrowaną usługę Casa Ta - Self Service, aplikację Carrefour. Ma też platformę zakupów online ze spersonalizowanymi usługami dostawy.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także