08.11.2018/10:51

Carrefour wychodzi z ajencją poza Warszawę

Sieć Carrefour w październiku uruchomiła pierwsze poza Warszawą sklepy działające w modelu ajencyjnym (w Krakowie i Łodzi). Jednocześnie firma chwali się, że od początku roku prawie dwukrotnie zwiększyła liczbę tego rodzaju sklepów w stolicy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mikey 09.11.2018

    Poza AGLOMERACJE WARSZAWSKA :p. Wiem, wiem, technikalia, ale sporo osob z okolic bardzo nie lubi uogolniania do Warszawy, a sieci, czasem lubia nawet podawac adres marketu z Warszawa zamiast faktyczna loklalizacja (choc akurat nie Carrefour), wiec drogie Wiadomosci Handlowe, nie idzcie ta droga, to uproszczenie z dwoch slow „aglomeracja warszawska lub warszawa i okolice” do jednego „Warszawa”, a wkurza wielu ludzi. Taka mala rada od mieszkanca „Warszawy” (kod pocztowy na 05, nie 00-04, stad cudzyslow) ktory ma franczyzowego Carrefoura od paru lat pod domem...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.