01.10.2018/15:29

Chorten ma już na Podlasiu ponad 350 sklepów partnerskich

Nowoczesny obiekt na 200 m kw. powierzchni sprzedaży zostanie otwarty 4 października w podbiałostockich Krupnikach. Obecnie w Grupie Chorten działa już 1415 placówek handlowych.

W czwartek nastąpi otwarcie sklepu, który powstał w zupełnie nowej inwestycji w Krupnikach, czyli popularnej podbiałostockiej miejscowości.

– Obszar ten w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwija, stale przybywa tu domów jednorodzinnych i szeregówek. W Krupnikach mieszkają osoby, które pracują najczęściej w Białymstoku i zauważyliśmy, że gdy wracają do domu nie mają one w najbliższym sąsiedztwie dobrego sklepu spożywczego, w którym można zrobić zakupy – mówi Anna Łuszyńska, właścicielka nowego punktu w Grupie Chorten. – Liczymy na to, że ta lokalizacja ma potencjał, a własny biznes postanowiliśmy rozwijać razem z Chortenem, ponieważ znamy przykłady udanej współpracy niezależnych właścicieli z tą grupą.

W nowym sklepie o całkowitej powierzchni 300 m kw. klienci mają do dyspozycji kilkumetrową ladę z ofertą świeżego mięsa i wędlin, dział z warzywami i owocami, stoisko z pieczywem, dział alkoholowy oraz wiele regałów z pakowanymi produktami ogólnospożywczymi. W sklepie tym przewidziano także szeroki wybór produktów marki premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni. W markecie przewidziano dwa stanowiska kasowe, a docelowo zatrudnienie znajdzie tu 10 osób.

– Na Podlasiu mamy już mocno rozpoznawalną markę i ponad 350 sklepów partnerskich. Dołącza do nas wielu polskich detalistów, którzy wcześniej samodzielnie od lat funkcjonowali na rynku, a każde otwarcie zupełnie nowego sklepu, jest dla nas powodem do dumy – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.