26.09.2018/15:48

Circle K chce do 2019 roku potroić liczbę sklepów w ZEA

Do końca przyszłego roku oddział Circle K w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zamierza posiadać ponad 100 sklepów. Będzie to możliwe dzięki otwarciu nowego centrum dystrybucyjnego.

Sprawę opisuje portal arabianbusssines.com. Obecnie sieć liczy sobie 35 sklepów we wszystkich Emiratach, ale w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy ich liczba ma ulec potrojeniu i przekroczyć granicę 100. – Skupimy się przede wszystkim na lokalizacjach popularnych wśród turystów – mówi Laurent Guitard, CEO Middle East w Circle K. Firma otworzy także regionalny magazyn.

Circle K to założona w USA w 1951 roku sieć sklepów convenience. Obecnie posiada ok. 18 tys. sklepów na całym świecie. W Polsce kanadyjski gigant obecny jest poprzez sieć stacji benzynowych Statoil, przejętych od norweskiego koncernu Equinor.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.