30.07.2020/10:02

Clinex DEZOFast w galeriach handlowych

W nowej, pandemicznej rzeczywistości właściciele sklepów w galeriach handlowych starają się zapewnić klientom jak największe bezpieczeństwo podczas zakupów. W tym celu korzystają z dobrych, wypróbowanych środków do dezynfekcji.

Galerie handlowe codziennie odwiedzają tysiące ludzi. W dobie koronawirusa w takich miejscach należy w szczególny sposób dbać o czystość i higienę. W każdej galerii handlowej można wskazać obszary, które wymagają codziennego sprzątania, mycia, dezynfekowania a nawet sterylizacji. Są to: poręcze, koszyki i wózki sklepowe, półki, blaty, klamki, czytniki kart, boksy kasowe, stojaki, młynki wejściowe, pomieszczenia sanitarne, a także szafy, wyspy, lady, regały chłodnicze, podłogi, kosze i popielniczki. 

Pracowali nad nim dwa lata

W tych miejscach należy korzystać z dobrych i wypróbowanych środków do dezynfekcji. Takim preparatem jest Clinex DEZOFast, który dezynfekuje skutecznie i bezpiecznie, optymalizując koszty. Clinex ma potwierdzone działanie biobójcze – zabija bakterie, spory, grzyby, wirusy, w tym z rodziny koronawirusów z mytej i dezynfekowanej powierzchni. Produkt ma stałe pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20. Firma pracowała nad tym produktem dwa lata. Efektem tej pracy jest m.in. to, że działanie biobójcze preparatu na zdezynfekowanej powierzchni utrzymuje się do trzech dni, co potwierdziły badania Uniwersytetu Śląskiego.

W galerii handlowej i wielu innych miejscach

Preparatu Clinex DEZOFast można używać na wielu powierzchniach wodoodpornych w wielu obszarach stosowania. Produkt nie powoduje korozji powierzchni (tak się dzieje na niektórych powierzchniach potraktowanych środkami do dezynfekcji na bazie alkoholu). Jednocześnie używanie preparatu jest opłacalne z punktu widzenia ekonomiki kosztów – Clinex DEZOFast myje i dezynfekuje, czyli dwa w jednym. 
W reżimie sanitarnym, w którym będziemy musieli żyć w kolejnych miesiącach, Clinex DEZOFast jest niezbędnym produktem na wyposażeniu nie tylko galerii handlowych, ale także firm sprzątających, świadczących usługi w biurach, instytucjach oświatowo-kulturalnych, w zakładach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych i medycznych, a także na stacjach paliw.

Clinex DEZOFast to produkt myjąco-dezynfekujący o unikalnym spektrum zastosowań. 
• Właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze  są najszersze z wszystkich produktów na rynku, co potwierdzają badania medyczne. 
• Produkty z grupy DEZOFast  usuwają z powierzchni wirusy z rodziny koronawirusów w 1 minutę  (potwierdzone badaniami). Daje to dużo większy komfort pracy z produktem w odróżnieniu od produktów wymagających nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu minut ekspozycji na powierzchni.
• Oparte są na stałej, a nie tymczasowej rejestracji poprzedzonej badaniami dedykowanymi osobno dla koncentratów i płynów gotowych do użycia. 
• Produkt nadaje się do zastosowania w obszarze medycznym, o podwyższonym zagrożeniu biologicznym oraz w obszarach ogólnych.
• Uwaga: Produkty z grupy DEZOFast, jako jedyne na rynku posiadają właściwości myjące powierzchnie, co jest niezwykle ważne przy odkażaniu podłóg. Unikamy tym samym podwójnej pracy. 
• Właściwości myjące, szczególnie na dużych powierzchniach, najlepiej wykorzystać przy użyciu koncentratu. Jest to najtańszy sposób na przygotowanie 1L produktu gotowego do użycia.
• Produkty Clinex DEZOFast mają przedłużone działanie, po wyschnięciu pozostawiają aktywny składnik dezynfekcyjny na powierzchni.
• Produkt nadaje się do rozpylania urządzeniami wysokociśnieniowymi.
• Produkt nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością, może być stosowany w planach HACCP.
• Produkt niepalny, spełnia wszystkie wymogi ochrony przeciwpożarowej  nieruchomości.
• Produkt neutralny dla powierzchni.

www.clinex.com.pl

DEZOFast - dezynfekcja w centrach handlowych, (Fot. materiał partnera)
DEZOFast - dezynfekcja w centrach handlowych, (Fot. materiał partnera)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • z branży 30.07.2020

    Boom na chemię specjalistyczną był na początku pandemii i wtedy można było dużo na niej zarobić bo popyt był ogromny. Teraz dystrybucja zapełniła magazyny po sufit i obserwujemy spadek cen chemii

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także