12.09.2018/12:35

Co listopadowa fuzja Santandera i Deutsche Banku oznacza dla klientów

10 listopada 2018 r. Santander Banku Polska przejmie Deutsche Bank. Bankowość elektroniczną db easyNET zastąpi system Santander online. Klienci DB nie będą ponosić większych kosztów obsługi produktów bankowych i zyskają dostęp do nowych usług – relacjonuje Bankier.pl.

Dzień po przeniesieniu wydzielonej części Deutsche Bank Polska do Santander Bank Polska, zaplanowanym na 9 listopada, klienci DB staną się automatycznie klientami Santandera. Będą mogli wypłacać gotówkę z bankomatów tego banku bez prowizji – oferta ma być dostępna już od początku października – czytamy w serwisie Bankier.pl.

Klienci Deutsche Banku otrzymają nowy dostęp do bankowości elektronicznej oraz nową aplikację mobilną – DB takiej nie miał w ofercie. Zmienią się nazwy kont bankowych oraz kont oszczędnościowych, obniżeniu ulegną opłaty za realizację zleceń stałych i przelewy. Zmianie ulegną także nazwy kart kredytowych.

Karty płatnicze wyemitowane przez Deutsche Bank będą nadal działać, ale nie będzie ich można podpiąć do cyfrowych portfeli Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay. Klienci DB uzyskają za to dostęp do systemu płatności Blik.

Czytaj więcej na bankier.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.